osobní vizitky

Blog

Osobní vizitky - co by vás mohlo zajímat

Jedna šablona na vizitky, ale ještě více možností I.

24. listopadu 2012

 

Máme v naší galerii vizitek 128 rozmanitých a originálních šablon, ze kterých si můžete zdarma vybírat právě tu, která vám pasuje nejlépe a kterou využijete pro svou vizitku. Číslem 128 ale u nás vaše možnosti nekončí.

I zde dáváme prostor vaší kreativitě a v rámci téměř každé šablony můžete vybírat z dalších variací. Především si můžete obvykle zvolit barvu, která bude nejlépe „sedět“, ale v nabídce máme i další variace, které tematicky pasují k dané šabloně. Děkujeme zvláště za vaše tipy, pomáhají nám tuto nabídku rozšiřovat dle vašich přání.

 V nabídce v galerii se vám snažíme ukázat to nejlepší, co máme. To dokazují i vaše objednávky vizitek, které se často drží základní předlohy. V tomto blogovém seriálu „Jedna šablona na vizitky, ale ještě více možností“ vás postupně budeme seznamovat s možnostmi, jaké jednotlivé šablony skrývají…

 A hned pro začátek vám představíme vaše dvě oblíbené šablony s abstraktními motivy: “abstraktní vlnky“ a “vlnitý abstrakt“!

 Abstraktní vlnky máme v základní nabídce v červenooranžové barvě, která jasně vítězí nad ostatními barvami:

I další variace ale stojí za to a svou odlišnou atmosférou mohou lépe pasovat vaší představě:

  

 

Podobně si z barevných variací můžete vybírat u vlnitého abstraktu, kde ačkoli také nějčastěji využíváte základní zelenou barvu, se setkáváme se střídáním barev častěji.

Není se čemu divit, jiná barva a vizitka má hned jinou náladu:

 

 

Naše první část odkrývání vizitek je u konce. Barevné variace abstraktních šablon dokážou v mžiku změnit náladu a tedy i vaši sebeprezentaci.

A další šablony? Počkejte si na další díl blogového seriálu, nebo ještě lépe, vyzkoušejte si různé možnosti na šablonách sami, stačí si jen vybrat v naší galerii.

 

 

 

 

 

 

 

zpět na začátek článku


Náhodné designy z galerie vizitek:
Jednoduchý barevný abstraktMléčná dráha 1Abstraktní profi vizitkaMalý Magellanův oblakTemperamentní vizitkaZašmodrchaná linka